Mini LED stolná lampa Iso 5016, biela

  • Značka: Isotra
  • Kód produktu: 16392
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,99€

  • Bez DPH: 8,33€

Na optimálne osvetlenie vášho pracoviska potrebujete v prvom rade svetlo s vysokou intenzitou osvetlenia. Zariadenie by malo byť zároveň flexibilné z hľadiska napájania a ovládania, ako aj vizuálne príťažlivé a moderné.

Naša stolová lampa LED s husím krkom so systémom 500Lux spĺňa štandard pre typickú a prirodzenú úroveň osvetlenia v kancelárii alebo priamo na stole. To vám umožní dosiahnuť optimálne osvetlenie a trvalo podporiť váš zrak a navyše získate jedinečný zážitok z čítania.

Lampa má stabilnú základňu, husí krk je nastaviteľný o 360 °. To vám umožní presne osvetliť požadovanú oblasť. Napájanie funguje buď pomocou 3 batérií veľkosti AA (nie sú súčasťou dodávky), alebo pomocou dodávaného prepojovacieho kábla micro USB. To znamená, že stolná lampa je napájaná trvalo, prostredníctvom napájacej banky, napájacieho zdroja (nie je súčasťou dodávky) alebo priamo z počítača / prenosného počítača. Okrem toho má naša stolná lampa LED vnútornú batériu 600 mAh, ktorá napája lampu, ak nie je priamo pripojená k externému zdroju napájania. Na výber máte 3 rôzne intenzity svetla, ktoré sa pohodlne ovládajú pomocou tlačidla "Touch" na základni. Moderný dizajn s hladkým bielym povrchom je nadčasový a hodí sa takmer do každej kancelárie. Povrch navyše nie je citlivý na prach a extrémne ľahko sa čistí.

Parametre:

Silná: 1W

Počet diód LED: 18

Napájanie: 3x AA 1,5V batérie (nie sú súčasťou balenia) Micro-USB kábel (súčasťou dodávky). Interná batéria s kapacitou 600mAh

Polomer osvetlenia: 120 °

Batéria: 600 mAh

Svietivosť: 500LUX

Rozmery (D / Š / V): 10 x 14 x 44 cm

Hmotnosť: 160 g

Vnútorná žiarovka batérie

Micro-USB kábel


iso 00005016

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty