Bezdrôtová nabíjačka s lampou a organizérom InnovaGoods 3210 DesKing

  • Značka: InnovaGoods
  • Kód produktu: 15495
  • Dostupnosť: Na našom sklade, odosielame ihneď.
  • 18,95€

  • Bez DPH: 15,79€

Bezdrôtová nabíjačka s lampou a organizérom InnovaGoods 3210 DesKing


Ak ste vášniví do sveta gadgetov, InnovaGoods vám ponúka tie najlepšie a najoriginálnejšie novinky pre domácnosť, auto, cestovanie, deti, technológie, zábavu atď.! Objavte širokú škálu vysoko kvalitných produktov, ktoré vynikajú vďaka svojej funkčnosti, efektívnosti a inovatívnemu dizajnu, napríklad bezdrôtová nabíjačka 5 v 1 InnovaGoods Gadget Tech DesKing!


Kompletná a originálna multifunkčná bezdrôtová nabíjačka 5 v 1, ktorá slúži aj ako organizér stola, stojan na mobilný telefón alebo tablet, prenosná LED žiarovka a powerbank s 2 portami USB na nabíjanie ďalších zariadení. Táto nabíjačka je vďaka bezdrôtovému nabíjaniu pohodlnejšia a ľahšia na používanie. Má priehradku na ceruzky, perá atď., Takže je ideálne umiestniť ju na pracovný stôl aby ste mali vždy po ruke nástroje na písanie. Môže sa tiež použiť ako stojan na mobilný telefón alebo tablet, čo je veľmi výhodné na prezeranie obsahu alebo uskutočňovanie videohovorov atď. Jeho dva porty USB sú mimoriadne užitočné na nabíjanie alebo pripojenie ďalších zariadení. USB LED žiarovka je veľmi užitočná ako pomocné osvetlenie a je odnímateľná a je možné ju použiť aj na iných zariadeniach s pripojením USB, napríklad na notebooku. Obsahuje extra dlhý kábel USB typu C s dĺžkou 1 m. Vhodné pre Android a IOS na zariadeniach, ktoré umožňujú indukčné nabíjanie.


Parametre:


Materiál: ABS

Inovatívny a funkčný dizajn

Bezdrôtové zaťaženie: 5 W

Typ: Multifunkčná nabíjačka

Podpora pre mobilné zariadenia alebo tablety

Odnímateľné svietidlo LED USB

Prenosný dizajn

Organizér na stôl: priehradka na perá, ceruzky atď.

Powerbank: x2 USB port

Výstup: 5 V / 2 A

LED kontrolka nabíjania

Kábel USB-C: 1 m

Pohodlné a ľahko použiteľné

Kompatibilné s Android a IOS v zariadeniach vhodných na indukčné nabíjanie

Približne. rozmery: 8,8 x 7 x 9 cm

Balenie a príručka v 24 jazykoch (angličtina, francúzština, španielčina, nemčina, taliančina, portugalčina, holandčina, poľština, maďarčina, rumunčina, dánčina, švédčina, fínčina, litovčina, nórčina, slovinčina, gréčtina, čeština, bulharčina, chorvátčina, slovenčina, estónčina , Ruština a lotyština)VO103210

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty