Sada ku drezu Joseph Joseph Rethink Your Sink 85189

  • Značka: Joseph Joseph
  • Kód produktu: 15457
  • Dostupnosť: Skladom
  • 112,00€

  • Bez DPH: 93,33€
  • Free Shipping

Sada ku drezu Joseph Joseph Rethink Your Sink 85189

Rozširovateľný odkvapávač Extend Steel umožňuje jednoduché zväčšenie odkvapkávacej plochy na takmer dvojnásobok pôvodnej veľkosti. Základná plocha s oceľovými držiakmi zakončenými hrotmi s ochrannou proti poškriabaniu je vhodná pre všetky druhy riadu vrátane pohárov. Rozšíriteľná rovná plocha je ideálnym priestorom pre odkvapkávanie šálok a misiek. Odkvapkávač príborov je flexibilne odnímateľný. Integrovaný náustok odvádza vodu priamo do drezu. Odkvapkávač má protišmykové nôžky zaisťujúce jeho stabilitu na pracovnej doske. Možno ho ľahko rozobrať a čistiť. Všetky diely umývajte a sušte ručne. 


Dávkovač Presto s obsahom 350 ml. Ak máte špinavé obe ruky, môžete veľkú nerezovú hlavicu dávkovača JOSEPH JOSEPH Presto pohodlne stlačiť zápästím alebo predlaktím. Zabránite tak nechcenej kontaminácii pumpy dávkovača (napríklad v okamihu, keď pripravujete surové mäso alebo ryby).

Priehľadná spodná časť dávkovača vás upozorní na nutnosť doplniť obsah nádobky, protišmyková základňa zaistí stabilitu pri užití. Nerezový povrch dávkovača Presto Steel je odolný proti zanechávaniu odtlačkov prstov.


Parametre:


Farba: šedá

Materiál: nerez, plast

Veľkosť: zložený / 32 x 36,4 x 16,1 cm

               rozložený / 52,7 x 36,4 x 16,1 cm

Starostlivosť: možno umývať v umývačke riadu


1571025_85189

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty