Stojan s doskami na krájanie Joseph Joseph Folio4 Large 60193 Editions Sky

  • Značka: Joseph Joseph
  • Kód produktu: 16087
  • Dostupnosť: 7 dní
  • 80,90€

  • Bez DPH: 67,42€
  • Free Shipping

Sada dosiek so stojanom JOSEPH JOSEPH Folio 4 obsahuje štyri plastové lopáriky určené pre hygienicky oddelené krájanie potravín. Vybratie dosiek zo stojanu uľahčujú nerezové držadla. Každá doštička má protišmykovú úpravu a zvýšený okraj proti stekaniu. Vďaka oddelenému umiestnenia a cirkulácií vzduchu lopáriky v stojane Folio ľahko osychajú.

Rovnako ako lopáriky drevené, užívame aj plastové krájacie dosky preto, aby sme si krájaním nepoškodzovali pracovnú dosku. Aj vtedy, ak sú kvalitné ako výrobky JOSEPH JOSEPH, budú v priebehu použitia na ich povrchu pribúdať zárezy. Podložky z tvrdých materiálov, na ktorých nezostávajú po krájaní stopy (sklo, kameň), nie sú plnohodnotnými krájacím doskami - nože sa pravidelným krájaním na tvrdom povrchu tupia (multifunkčné sklenené podložky odporúčame užívať len k občasnému krájanie - napr. pri servírovaní syrov, údenín, ovocia a pod.)

Výhodou plastových dosiek je ich odolnosť a minimálne nároky na údržbu. Drevené doštičky možno len opatrne oplachovať, nepatria do umývačky, povrch vyžaduje pravidelné olejovanie, zvýšená opatrnosť je nutná aj pri ich sušení. S plastovou doskou nič podobné neriešite. Môžete ich ľubovoľne namáčať, umývať spolu s riadom ručne aj v umývačke riadu, povrch sa nemusí nijako ošetrovať. Hoci je povrch plastových líšt veľmi odolný a možno ho dôkladne čistiť, odporúčame mať v domácnosti viac dosiek pre oddelené krájanie zeleniny, surového mäsa, varených pokrmov a pečiva.

Parametre:

Rozmery: 26,3 x 35,6 x 7,2 cm (veľkosť dosiek 24 x 34 cm)

Lopáriky možné umývať v umývačke, stojan sa čistí navlhčenou handričkou

Farba: odtiene modrej, sivá, biela, strieborné puzdro


1571059_60193

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty