Hojdacia Sieť Hamak 190x150cm, Lôžko na záhradu

  • Značka: Isotra
  • Kód produktu: 13870
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 9,99€

  • Bez DPH: 8,33€

Hojdacia Sieť Hamak, Lôžko na záhradu

Hojdacia sieť Hamak 190x150cm,  visuté lôžko na záhradu. Odolné visuté lôžko na záhradu, tzv. Hamak. Veľmi pohodlné! Niet nad odpočinok v prírode v mierne sa pohupujícím mäkkom hamaku. Stačí priviazať dva konce hamaky k stromom alebo pevným stĺpikom a už si môžete užívať pohodu. Maximálne zaťaženie: 150 kg


Odolné visuté lôžko na záhradu, tzv. Hamak alebo tiež hamaka. Super pohodlné! Niet nad odpočinok v prírode v mierne sa pohupujícím mäkkom hamak! Stačí priviazať dva konce hamaky k stromom alebo pevným stĺpikom a už si môžete užívať pohodu.


Závesné lôžko je zhotovené z pevnej látky, podobne ako hrubo splietané povrazy. Látku možno prať. Hamak je pevný, ale látka je zároveň priedušná, takže odpočinok na visutom lôžku bude naozaj príjemný.

Vďaka dodávanému puzdru hamak zaberá naozaj málo miesta a môžete si ho vziať kamkoľvek so sebou, napr. Na výlet, na pláž atp. Je veľmi skladný.

Veľké hamaky s kovovými konštrukciami zaberajú veľa miesta a sú nešikovné - také si so sebou nevezmete. Naše závesné lôžko sa dá ľahko zbaliť a po uložení do puzdra sa môže nosiť cez rameno ako kabelka.

Veselý farebný prúžkovaný vzor spôsobuje, že hamak vyzerá zaujímavo a bude ozdobou každej záhrady a nielen jej!

Stačí oba konce priviazať k stabilnému predmetu - hákom, stĺpikom alebo stromom. Vhodný na zavesenie na terase. Dokonca aj keď nemáte dom so záhradou, aj tak si môžete užívať odpočinku vo visutom lôžku - stačí ich zavesiť na balkóne alebo aj v pokoji.

Maximálne zaťaženie: ~ 150 kg
Obsah súpravy:

* Hamak - závesné lôžko
* puzdro
* 2 pevné laná na zavesenie hamak


isot 00001126


Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód