• Sada magnetických misiek IS6671, 3 ks

Sada magnetických misiek IS6671, 3 ks

  • Značka: Isotra
  • Kód produktu: 15165
  • Dostupnosť: Skladom
  • 9,99€

  • Bez DPH: 8,33€

Sada magnetických misiek 3 ks


Usporiadanie malých kovových prvkov nie je ľahká úloha. Každý, kto niekedy stratil matice alebo skrutky, pozná tento problém. Malé predmety sa zakotúľajú alebo spadnú pod skriňu, v každom prípade je to nepríjemné a zbytočné.

Vďaka našej 3-dielnej súprave kovových misiek sa vám to už v budúcnosti nestane. Všetky drobnosti môžete bezpečne uložiť do nerezových nádob a mať ich rýchlo po ruke. Je to skvelý spôsob, ako usporiadať skrutky, klince alebo matice pre malé opravy. Pri montáži máte teda pripravené všetky diely a pomocou troch rôznych veľkostí môžete vopred určiť, pre ktorú časť je skrutka alebo matica určená. Už nebudete hľadať na podlahe a nebudete nadávať, pretože chýba správna skrutka.

3 misky rôznych veľkostí je možné pohodlne naskladať jednu do druhej, takže zaberajú veľmi málo miesta. Misku je možné pripevniť na akýkoľvek magnetický povrch prostredníctvom širokej magnetickej plochy, ktorá slúži ako základňa nádoby. Vďaka tomu sa misa prilepí k pracovnému stolu a kvôli neopatrnosti nespadne na podlahu, čo zabráni strate jednotlivých častí. Magnetický povrch je chránený pogumovaným krytom a kĺzanie nespôsobuje poškriabanie. Naša sada magnetických misiek je ďalšou pomocnou rukou každého mechanika, táto malá, ale efektívna nádoba zabezpečí poriadok a pokoj aj pri opravách v domácnosti.


 VYSOKÁ KVALITA - Magnetické misky boli vyrobené z nehrdzavejúceho kovu, vďaka čomu sú robustné a odolné. Zároveň vyzerajú veľmi kvalitne, misky je možné skladať jednu do druhej.


MAGNET - Skladá sa zo silného magnetu, takže misky je možné umiestniť v individuálnom uhle na rôzne magnetické povrchy. 


PERFEKTNÁ ORGANIZÁCIA - Všetky skrutky, matice alebo iné malé predmety je možné uložiť do misiek rôznych veľkostí. Takto môžete mať všetko upratané a mať vždy všetko po ruke, dokonalá organizácia.


 RÔZNE VEĽKOSTI - Správna veľkosť pre každú aplikáciu, v našej sade sú 3 misky rôznych veľkostí. Tieto môžu byť pohodlne naskladané jedna do druhej.


 ŠPECIFIKÁCIE:


  • Materiál: nehrdzavejúci kov
  • Rozmery (šírka / výška): Veľký-15 / 3,5cm, Stredný -10,7 / 3cm, Malý-7,6 / 2,5cm
  • Sada hmotnosť: 545g


zent 00006671

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty