Binchotanová tyčinka BLACK-BLUM Eau Good

  • Značka: BLACK-BLUM
  • Kód produktu: 10153
  • Dostupnosť: Na našom sklade, odosielame ihneď.
  • 9,90€

  • Bez DPH: 8,25€
Binchotanová tyčinka
BLACK-BLUM Eau Good

náhradné tyčinka dreveného uhlia Binchotan pre fľašu Eau Good

Výrobca: BLACK-BLUM

Dodávaná tyčinka Binchotan je vybrúsená do pevnej dĺžky a tvaru umožňujúce stabilné usadenie v plastovej fľaši EAU GOOD. Môžete ju ale použiť s akoukoľvek fľašou, karafou alebo džbánkom. Cez noc nechajte pôsobiť v bežnej kohútikovej vode a ráno ochutnajte.
POZOR - používajte iba pitnú kohútikovú vodu!
Ak používate Binchotan s fľašou EAU GOOD a plníte ak ju raz denne, vydrží účinok aktívneho uhlia po dobu 3 mesiacov. Následne sa musí 10 minút povariť a potom nechať na slnku vyschnúť. Životnosť filtra tak predĺžite o ďalšie 3 mesiace. Po 6-tich mesačným použitia vo funkcii vodného filtra môžete Binchotan rozlámať do zeminy k izbovým rastlinám (doplní živiny). Porézny povrch aj po šiestich mesiacoch funguje ako dezodorant - použitým binchotanem môžete odstraňovať zápach vo podstielke pre mačky, v koši na bielizeň, nádobe na plienky alebo v topánkach. Ak umiestnite Binchotan do skrine, bude absorbovať vzdušnú vlhkosť.
Dodávané Binchotan uhlie je už umyté a pripravené na použitie. Binchotan nikdy nečistite saponátom alebo mydlom. Užívajte ho iba s čistou kohútikovú vodou. Binchotan nepoužívajte v ochutených nápojoch alebo džúsoch. Ak budete čistiť fľašu EAU GOOD, Binchotan vždy vyberte. Vriaca voda odstraňuje z Binchotanu absorbovanej nečistoty. Prípadné drobné čiastočky a úlomky dreveného uhlia plávajúce vo vode môžete bez obáv prehltnúť (tablety aktívneho uhlia sú predpisované na liečbu hnačiek, trávenie a nadúvanie).
Fľaša EAU GOOD umývajte len ručne.

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty