Dávkovač na papierové utierky a fólie Confortime 2302, biely

  • Značka: Confortime
  • Kód produktu: 15315
  • Dostupnosť: Skladom
  • 16,95€

  • Bez DPH: 14,13€

Dávkovač na papierové utierky a fólie Confortime 2302, biely


Používate vo svojej domácnosti papierové utierky? Nenechávajte ich len tak položené na kuchynskej linke. Lepšie budú vyzerať v držiaku na papierové utierky.

Držiak oceníte pre jeho praktickosť a pekný dizajn. Nezabúdajte na to, že aj malé veci dotvárajú celkový obraz vašej kuchyne.


S týmto super šikovným držiakom kuchynských rolí od spoločnosti Confortime uložite kuchynské utierky a alobal elegantným spôsobom. Ponúka priestor pre kuchynské utierky, rolku z hliníkovej fólie a rolku na fólie. Fólie sa dajú ľahko rezať pomocou integrovanej čepele. Držiak sa skladá z 3 častí a možno ho namontovať na stenu.

Je ideálny na udržanie čistého a usporiadaného priestoru na varenie. Už nikdy nebudete musieť zápasiť s preplnením pracovných dosiek, aby ste vystavili kuchynskú rolku alebo s prehrabávaním sa v katastrofálnych zásuvkách, aby ste našli svoje plastové fólie. Táto praktická nevyhnutnosť v kuchyni udrží všetko na jednom centralizovanom mieste a ušetrí vám miesto vďaka nástennému dizajnu. Na spodnú tyč sa zmestí jeden zvitok kuchynskej rolky, takže budete mať ľahký prístup k papierovým utierkam, keď budete potrebovať vyčistiť každodenný neporiadok. Od hliníkovej fólie po plastovú fóliu, všetko bude elegantne uložené v zásobníku. 


Parametre:


Rozmer: 37,5 x 7 x 25 cm

Materiál: plast

Farba: biela

Značka: Confortime


zent BY01013172302

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty