Dvojposchodový odkvapkávač na riad Iso19163

  • Značka: Isotra
  • Kód produktu: 17643
  • Dostupnosť: Na našom sklade, odosielame ihneď.
  • 33,90€
  • 28,95€

  • Bez DPH: 24,13€
Dvojposchodová sušička riadu je stabilná, čo zaisťuje bezpečné používanie. Výrobok má špeciálne konštruované nohy, pevne spojené so sušičkou. Vďaka tomu nehrozí prevrátenie ani pri vysokej náplni riadu.

VYSOKÁ KVALITA - sušička je vyrobená z kvalitného pochrómovaného kovu, vďaka čomu je odolná proti poškodeniu a nadmernej vlhkosti. Má loftový design, vďaka ktorému sa hodí do každého interiéru.
LOFT VZHĽAD - moderný, elegantný loftový vzhľad urobí zo sušičky ozdobu vašej kuchyne! Sada obsahuje odnímateľný odkvapkávač na príbory, stačí ho zavesiť na bočné priečky sušiaku. Je možné ho umiestniť kamkoľvek na odkvapkávač. Dno odkvapkávača príborov a hlavný zásobník na vodu sú vyrobené z čierneho odolného plastu. Univerzálna čierna farba navyše zapadne do každého interiéru.
DVOJÚROVŇOVÁ - sušička sa skladá z dvoch úrovní. Prvá úroveň je pre misky a taniere. Na ľavej strane je odkvapkávač na príbory. Druhá úroveň je prístavba s 9 miestami pre taniere. Sušička dokonale ovplyvňuje organizáciu priestoru.
ODKAPAČ PRÍBOROV - dvojposchodový sušiak na riad je navyše vybavený praktickou nádobou na príbory. Rozdelenie na 2 komory uľahčuje triedenie lyžíc, vidličiek a nožov. Prípravok teda pomáha udržovať v kuchyni poriadok.
Farba: čierna
Materiál: kov/plast
Rozmery: 43 x 29 x 27 cm
Hmotnosť: 1,618 kg
19163

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty