Nerezový popolník s integrovaným odpadovým košom, rd 8507, 75cm

  • Značka: RelaxD
  • Kód produktu: 12455
  • Dostupnosť: Na otázku
  • 44,95€

  • Bez DPH: 37,46€

Veľmi vysoký popolník s integrovaným odpadovým košom

Nerezový popolník s integrovaným odpadovým košom, rd 8507, 75cm
s popolníkom
Popolník a odpadkový kôš
Už žiadne cigarety na zemi


Pridajte elegantný popolník z nehrdzavejúcej ocele do odpadkového koša do svojho domu.Udržujte balkón, terasu alebo kde máte svoj fajčiarsky ostrov ľahko čistý. Ak chcete dodatočne zaistiť popolník, mali by ste ho zaťažiť vo vnútri odpadkového koša niekoľkými kamienkami alebo štrkom. Položte popolník do chráneného rohu na terase, v záhrade alebo na balkóne. Popolník je vyrobený výhradne z nehrdzavejúcej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči poveternostným vplyvom, takže je ideálny aj na použitie vonku. Samozrejme!

Popolník z nehrdzavejúcej ocele vo vonkajšom priestore? Obzvlášť veľký popolník je voľne stojaci v stĺpcovom tvare. S ním máte flexibilne použiteľný popolník. Tento kôš má 43 litrov priestoru na prázdne cigaretové škatúľe, malý plastový a papierový odpad.

Jednoduchý popolník vyrobený z lesklého striebra, nehrdzavejúcej ocele
Popolník je približne 75 cm vysoký a má priemer približne 27 cm vrátane odpadkového koša. Nerezová oceľ je hygienická a jej hladké povrchy sa ľahko čistia. Nerezová oceľ je takmer necitlivá na počasie. Popolník pre vonkajšie použitie nespanel pri silnom vetre, môžete ho zaťažiť v spodnej časti pieskom.

10018507

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty