• Nočná korytnačka modrá 2

Nočná korytnačka modrá 2

  • Kód produktu: 05762
  • Dostupnosť: Vypredané
  • 10,00€

  • Bez DPH: 8,33€

Svietiaca korytnačka ktorá urobí z každej detskej izby nočnú oblohu plnú hviezd.

Nočná korytnačka premieta na strop a steny izby oblohu plnú hviezd. Tento milý darček pre deti premieta šesť súhvezdi v 3 farbách - červená, modrá a zelená. Ovládanie korytnačky je veľmi jednoduché, jedným gombíkom zapnete a ostatnými si vyberiete z troch farieb. Tri farby hviezd: modrá, zelená, červená alebo všetky 3 farby naraz.

Rozmery: 30 x 19 x 10 cm

3 farebné režimy + kombi

Napájanie 3x AAA batérie, mikro. Odporúčame používať plne nabité batérie. Pri batériach so slabšou kapacitou svieti iba oranžová.

Je známe, že malé deti sa boja tmy. Vždy hovoria, že sú tam strašidlá. Ak máte takéto starosti s Vaším dieťaťom, tak riešenie je naporúdzi, a to svietiace nočné želvička. Jedná sa o veľmi vkusnú magickú lampičku pre dieťa. Ak ešte nadovšetko Váš drobček miluje zvieratá, tak máte vyhraté.

Magická želvička je jednoduchá na obsluhu
Svietiace nočné želvička nie je nijak náročná na obsluhu. Len vložíte tri tužkové batérie, stlačíte a magická lampička svieti. Čo je zaujímavé, tak táto svietiace želvička svieti na strop motív nočnej oblohy s hviezdami. Konkrétne premieta osem súhvezdí. Oproti iným lampičkám je toto slušná vychytávka.

Táto skvelá želvička je aj úsporná
Navyše želvička mení rôzne farby, takže dieťa je plne zaujaté, než zaspí a na nejaký strach z tmy už vôbec nikdy ani nepomyslí. Svietiace korytnačka sa po 60 minútach sama vypína. Nie, že by to bola chyba, je to proste automatická vlastnosť. Stačí opäť stlačiť tlačidlo a hviezdna súhvezdí sa znova objaví. V žiadnom prípade u Vás nemusí panovať obava, že by lampička svietila až do rána a tak Vám spotrebovala príliš energie. Svietiace korytnačka je energeticky úsporná.

Deti ju milujú a radi pri nej zaspávajú
Zákazníci, ktorí už zakúpili tento produkt, si ho nemôžu vynachváliť. Jedna z mamičiek hovorí, že jej malá dcérka zaspala po pätnástich minútach. Dokonca aj väčšie deti zaspávajú pri tejto magickej lampičke bez sebeväčšia problémov, takže nezostáva než rýchlo zakúpiť a potom si užívať jej svetlo.

Rozmery:

Rozmery produktu: 29 x 19 x 10 cm
Rozmery balenia: 30 x 19,5 x 11 cm
Technická špecifikácia:

Váha produktu: 258 g
Hmotnosť balenia: 409 g
Materiál: plyš, plast
Napájanie: 3 x AAA batérie

 

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód