Otočný poschodový stojan na korenie Secret de Gourmet 1229

  • 35,99€

  • Bez DPH: 29,99€

Otočný poschodový stojan na korenie Secret de Gourmet 1229


Korenie je najdôležitejšie v kuchyni, každý z nás má svoje obľúbené jedlá a máme radi, keď majú správnu chuť a arómu. Korenie často uchovávame v papierových obaloch z obchodu, ktoré schovávame do skriniek, a je ťažké dávkovať ich správne množstvo, aby ste nepokazili chuť pokrmu. Spoločnosť Secret de Gourmet sa rozhodla pripraviť mimoriadne funkčný organizér na korenie, ktorý vám pomôže ich správne vystavenie, aby ste k nim mali ľahký prístup.

Stojan od Secret de Gourmet je mimoriadne funkčný predmet, ktorý by mal byť prítomný v každej kuchyni. Umožňuje vám ľahko skladovať koreniny tak, aby boli vždy viditeľné a ľahko prístupné. Profesionálny otočný stojan vám umožní uložiť až 12 koreničiek, ktoré sú súčasťou sady. Organizér je vyrobený z nehrdzavejúceho kovu, ktorý je veľmi odolný a ľahko sa čistí.

Môžete zabudnúť na stratu času hľadaním korenia v hlbinách kuchynských skriniek, vďaka čomu budete mať vo svojich koreninách vždy poriadok. Organizér bude vyzerať skvelo na kuchynskej linke alebo v skrinke a pri varení budete môcť ľahko siahnuť po svojom obľúbenom korení.

Parametre:

otočný, dvojúrovňový stojan na korenie, vrátane 12 sklenených nádob 

stojan z nehrdzavejúceho kovu

korenie bude vždy usporiadané a dostupné po ruke

nenahraditeľná vychytávka do kuchyne

rozmery produktu: dĺžka 20,8 x šírka 20,8 x 33,8 cm

farba: strieborná, čierna

výrobca: Secret de Gourmet

materiál: nehrdzavejúci kov, sklozent 151229

Napísať hodnotenie

Poznámka: HTML kódy nebudú použité!
    Zlé           Dobré
Overovací kód

Súvisiace produkty